II. VOLEBNÉ OBDOBIE


 
PREDSEDA:
 
   
  JUDr. Milan Karabín od 7. októbra 2003 do 7. októbra 2008
  JUDr. Štefan Harabin od 23. júna 2009 do 23. júna 2014
       
 
ČLENOVIA SÚDNEJ RADY VOLENÍ SUDCAMI:
 
      JUDr. Juraj SOPOLIGA od 29. júna 2007  do 29. júna 2012
      JUDr. Igor BURGER od 29. júna 2007  do 29. júna 2012
      JUDr. Jana BAJÁNKOVÁ od 29. júna 2007  do 29. júna 2012
      JUDr. Gabriela ŠIMONOVÁ od 29. júna 2007  do 29. júna 2012
      JUDr. Ján BURIK od 29. júna 2007  do 29. júna 2012
      JUDr. Ida HANZELOVÁ od 29. júna 2007  do 29. júna 2012
      JUDr. Mária USAČEVOVÁ od 29. júna 2007  do 29. júna 2012
      JUDr. Jozef JANÍK od 29. júna 2007  do 29. júna 2012
 
ČLENOVIA SÚDNEJ RADY VOLENÍ NÁRODNOU RADOU SLOVENSKEJ REPUBLIKY:
 
      JUDr. Peter HULLA od 23. mája 2007  do 23. mája 2012
      JUDr. Anna MARKOVÁ od 23. mája 2007  do 23. mája 2012
      JUDr. Bohumil NOVÁK od 23. mája 2007  do 23. mája 2012
      Mgr. Dušan ČIMO od 23. mája 2012 do 10. septembra 2014
 
ČLENOVIA SÚDNEJ RADY VYMENOVANÍ VLÁDOU SLOVENSKEJ REPUBLIKY:
 
      JUDr. Ľuboš SZIGETI od 26. júna 2002 do 4. septembra 2007
      JUDr. Viera PETRÍKOVÁ od 27. júna 2007 do 14. júla 2009
      JUDr. Viliam DOHŇANSKÝ od 15. júla 2009 do 19. januára 2011
      JUDr. Richard MOLNÁR od 27. júna 2007 do 19. januára 2011
      JUDr. Daniel HUDÁK od 27. júna 2007 do 19. januára 2011
      JUDr. Ľudmila BABJAKOVÁ od 19. januára 2011  do 26. septembra 2012
      JUDr. Jozef VOZÁR, CSc.  od 19. januára 2011  do 26. septembra 2012
      Prof. JUDr. Alexander BRÖSTL, CSc.  od 19. januára 2011  do 26. septembra 2012
 
ČLENOVIA SÚDNEJ RADY VYMENOVANÍ PREZIDENTOM SLOVENSKEJ REPUBLIKY:
 
      JUDr. Juraj SEMAN od 11. júla 2002 do 11. júla 2007 
      Prof. JUDr. Mojmír MAMOJKA, CSc. od 11. júla 2002 do 11. júla 2007 
      JUDr. Tibor ŠAFÁRIK od 11. júla 2002 do 11. júla 2007 
      JUDr. Helena KOŽÍKOVÁ od  2. októbra 2007  do 2. októbra 2012
       Doc. JUDr. Mária BUJŇÁKOVÁ, CSc.  od  2. októbra 2007  do 2. októbra 2012
      JUDr. Daniela ŠVECOVÁ     od  2. októbra 2007  do 2. októbra 2012