Členovia Súdnej rady Slovenskej republiky

PREDSEDA SÚDNEJ RADY

PODPREDSEDA SÚDNEJ RADY

  • JUDr. Ing. Ján GANDŽALA PhD.
    JUDr. Ing. Ján GANDŽALA PhD.

    od 01.05.2022

ČLENOVIA SÚDNEJ RADY VOLENÍ SUDCAMI

  • JUDr. Marián FEČÍK
    JUDr. Marián FEČÍK

    od 06.02.2024

  • JUDr. Peter FARKAŠ
    JUDr. Peter FARKAŠ

    od 01.07.2022

  • JUDr. Ing. Ján GANDŽALA PhD.
    JUDr. Ing. Ján GANDŽALA PhD.

    od 30.11.2021

  • JUDr. Ayše PRUŽINEC EREN
    JUDr. Ayše PRUŽINEC EREN

    od 01.07.2022

  • JUDr. Ľuboš KUNAY
    JUDr. Ľuboš KUNAY

    od 08.09.2021

  • Mgr. Marcela KOSOVÁ
    Mgr. Marcela KOSOVÁ

    od 22.04.2022

  • JUDr. Dana JELINKOVÁ DUDZÍKOVÁ, LL.M.
    JUDr. Dana JELINKOVÁ DUDZÍKOVÁ, LL.M.

    od 01.07.2022

  • JUDr. Peter BEBEJ
    JUDr. Peter BEBEJ

    od 01.07.2022

  • JUDr. Peter ŠAMKO
    JUDr. Peter ŠAMKO

    od 28.06.2023

ČLENOVIA SÚDNEJ RADY VOLENÍ NÁRODNOU RADOU SLOVENSKEJ REPUBLIKY

  • JUDr. Andrej MAJERNÍK
    JUDr. Andrej MAJERNÍK

    od 23.04.2020

  • prof. JUDr. Ján MAZÁK, PhD.
    prof. JUDr. Ján MAZÁK, PhD.

    od 23.04.2020

  • Neobsadené
    Neobsadené

    od

ČLENOVIA SÚDNEJ RADY VYMENOVANÍ VLÁDOU SLOVENSKEJ REPUBLIKY

  • JUDr. Ludmila JOANIDISOVÁ
    JUDr. Ludmila JOANIDISOVÁ

    od 03.11.2023

  • JUDr. Martin BEZÁK, PhD.
    JUDr. Martin BEZÁK, PhD.

    od 03.11.2023

  • JUDr. Magdaléna HROMCOVÁ
    JUDr. Magdaléna HROMCOVÁ

    od 03.11.2023

ČLENOVIA SÚDNEJ RADY VYMENOVANÍ PREZIDENTOM SLOVENSKEJ REPUBLIKY

  • JUDr. Lajos MÉSZÁROS
    JUDr. Lajos MÉSZÁROS

    od 18.06.2019

  • prof. JUDr. PhDr. Tomáš GÁBRIŠ, PhD., LL.M., MA
    prof. JUDr. PhDr. Tomáš GÁBRIŠ, PhD., LL.M., MA

    od 24.11.2023

  • Mgr. et Mgr. Lucia BERDISOVÁ, PhD., LL.M.
    Mgr. et Mgr. Lucia BERDISOVÁ, PhD., LL.M.

    od 01.12.2021

 

{{!-- Filetypes --}}